Dzięki spółce Helioenergia okna podczerwieni marki IRISS są już dostępne w Polsce!

Helioenergia Sp. z o.o. jest jedynym oficjalnym dystrybutorem okien podczerwieni marki IRISS w Polsce. Dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania umożliwiające bezpieczną, szybką i rzetelną inspekcję termowizyjną. Amerykańska firma IRISS jest światowym liderem w dziedzinie produkcji okien podczerwieni oraz pionierem na rynku termografii.

Spółka Helioenergia powstała w 2009 roku w miejscowości Czerwionka-Leszczyny w woj. śląskim. Polski i światowy rynek energetyczny jest nam bardzo dobrze znany, gdyż posiadamy bogate doświadczenie w handlu produktami przemysłu energetycznego.

Obecnie zajmujemy się sprzedażą i montażem okien podczerwieni IRISS, które pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo i wydajność procesu pomiarowego urządzeń elektrycznych pod napięciem. Dzięki zastosowaniu okien inspekcja w podczerwieni przeprowadzana jest bez otwierania paneli, przez jedną osobę, a cały audyt zajmuje zaledwie 5-6 minut. To o 90% czasu mniej niż dotychczas!

Produkty marki IRISS powstały w oparciu o doświadczenia zarówno personelu, jak i klientów firmy. Dzięki temu, że okna podczerwieni tworzone są z perspektywy użytkownika końcowego, producentowi udało się wypracować skuteczne metody zastosowania okien podczerwieni dla firm na całym świecie.


MISJA

Misją spółki Helioenergia jest zwiększanie bezpieczeństwa i wydajności inspekcji urządzeń elektrycznych pod napięciem poprzez dostarczanie wysokiej jakości okien podczerwieni marki IRISS. Jako jedyny polski dystrybutor okien IRISS pragniemy przyczynić się do postępu we wszystkich branżach korzystających z inspekcji opartej na promieniowaniu podczerwonym oraz zwiększać świadomość w zakresie bezpieczeństwa elektrycznego i ograniczania ryzyka. Stawiamy sobie za zadanie edukację w zakresie możliwości, jakie daje wykorzystanie inspekcyjnych okien podczerwieni.


WIZJA

Pragniemy, by przedstawiciele branż, w których ważna jest niezawodność energetyczna, postrzegali nas jako tych, którzy zajmując się sprzedażą i montażem okien podczerwieni IRISS:

- zwiększają bezpieczeństwo pracowników,
- zwiększają wydajność diagnostyki termowizyjnej,
- dostarczają nowoczesnych a zarazem sprawdzonych rozwiązań,
- generują oszczędność czasu i kapitału.